19 i 20 września 2020 roku w Beskidach odbyła się III edycja zawodów Marwe Cup, czyli Pucharu Polski w biegach na nartorlkach. W sobotę narciarze rywalizowali w Jasienicy na dystansach techniką dowolną, natomiast w niedzielę w Bystrej rozegrany został sprint techniką klasyczną. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki.
Marwe Cup w Jasienicy
Marwe Cup w Bystrej
Medaliści zawodów Marwe Cup w Jasienicy
Chłopiec Starszy
- Jonasz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
- Antoni Żółkiewski - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Marcin Michałek - MKS Istebna
Dziewczynka Starsza
- Klaudia Radomyska - UKS Rawa Siedlce
- Dominika Krajcer - UKS Rawa Siedlce
- Kamila Haratyk - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Młodzik
- Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Bartosz Kita - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Przemysław Legierski - NKS Trójwieś Beskidzka
Młodziczka
- Martyna Michałek - MKS Istebna
- Julia Rucka - MKS Istebna
- Karolina Kuć - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Junior Młodszy
- Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
- Jakub Kowalski - MKS Karkonosze
- Emil Koper - M ULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Juniorka Młodsza
- Weronika Jarecka - LKS Klimczok Bystra
- Oliwia Buśko - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
- Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
Junior
- Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
- Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
- Bartosz Cielniak - M ULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Juniorka
- Ewelina Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
- Julia Demkowska - LKS Witów Ski Mszana Górna
- Natalia Kowalczuk - M ULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Senior
- Paweł Klisz - UKS Rawa Siedlce
- Bartłomiej Rucki - NKS Trójwieś Beskidzka
- Adrian Cheba - MKS Karkonosze
Seniorka
- Magdalena Kobielusz - SSR LZS Sokół Szczyrk
- Marcelina Wojtyła - KS AZS AWF Katowice
- Catherina Spierenburg - UKS Regle Kościelisko
Medaliści zawodów Marwe Cup w Bystrej
Chłopiec Starszy
- Jonasz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
- Antoni Żółkiewski - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Marcin Michałek - MKS Istebna
Dziewczynka Starsza
- Dominika Krajcer - UKS Rawa Siedlce
- Kamila Haratyk - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Martyna Rosiak - LKS Klimczok Bystra
Młodzik
- Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Bartosz Kita - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Maciej Dubas - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Młodziczka
- Martyna Michałek - MKS Istebna
- Karolina Kuć - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Emilia Szeliga - KS Turbacz XC
Junior Młodszy
- Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
- Piotr Jarecki - KS Speed Jasło
- Jakub Kowalski - MKS Karkonosze
Juniorka Młodsza
- Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
- Weronika Jarecka - LKS Klimczok Bystra
- Maria Jakubiec - LKS Klimczok Bystra
Junior
- Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
- Bartosz Cielniak - M ULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
- Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
Juniorka
- Weronika Mikołajczyk - SSR LZS Sokół Szczyrk
- Ewelina Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
- Aleksandra Mikołajczyk - SSR LZS Sokół Szczyrk
Senior
- Maciej Staręga - UKS Rawa Siedlce
- Paweł Klisz - UKS Rawa Siedlce
- Bartłomiej Rucki - NKS Trójwieś Beskidzka
Seniorka
- Magdalena Kobielusz - SSR LZS Sokół Szczyrk
- Marcelina Wojtyła - KS AZS AWF Katowice
- Anna Bielecka - UKS Rawa Siedlce